Když je potřeba, aby mužstvo v závěru zápas zabrali, křičí fanoušci na trenéry, ať "to stáhnou na dvě lajny". Trenér Řisut Jan Boháček přijel na Kobru právě jen se dvěma lajnami, ale to to zvládl. Výborně čapal Pánek, mužstvo se drželo a nesložilo se ani ve chvíli, kdy osm minut před koncem když konečně vyrovnalo na 2:2, tak vzápětí dostalo branku na 3:2.

V závěru chystal trenér Boháček odvolání brankáře a hru v šesti, ale jeho tým vyrovnal ještě předtím - 32 vteřin před koncem střelec Petr Patyk vyrovnal a podruhé v krátké době tak zachránil týmu body (s Pískem to byla dokonce branka vítězná). Patyk byl nakonec i u vítězného gólu spoluhráče Janečka ze čtvrté minuty prodloužení.

Kobra Praha – HC Řisuty 3:4 pp. (0:1, 2:0, 1:2 – 0:1)

Branky a nahrávky: 36. Šťastný (Šteiner, Ryzák), 40. Šťastný (Bříška), 53. Zídek (Šťastný, Petrov) – 20. Fortelka (Bláha, Patyk), 52. Rendla (Patyk, Řepka), 60. Patyk (Janeček, Bláha), 64. Janeček (Patyk). Rozhodčí: Jaroš – Kučera, Schopf. Vyloučení: 5:2, bez využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 47.

Kobra: Sochůrek – Šteiner, Duda, Knesl, Ženíšek, Holý, Ryzák, Janda – Šťastný, Heldák, Hlinka, Tondr, Zídek, Čech, Hrubý, Bříška, Mucha, Havrda, Janča, Petrov.

Řisuty: Pánek – Matula, Houška, Pika, Škutina, Malovický, Zich – Výrut, Janeček, Patyk, Fortelka, Bláha, Rendla, Řepka.