Slaňáci přitom nezačali moc dobře, na úvod prohráli s týmem Korutan 0:1. Pak se ale semkli, makali a ve skupině už nezaváhali. Postoupili z prvního místa do finálové skupiny, kde však nestačili 0:4 na skvělý slovenský celek Slovakia Panthers. I tak ho Slaňáci dlouho trápili a trenéři i rodiče je za výkon pochválili. Navíc se Lvíčkům povedl zápas o druhé místo proti kombinovanému Výběru ČR-Německo-Švýcarsko, a tak si vezou od velkého rakouského jezera krásné stříbrné medaile.

Zdroj: HK Lev Slaný

Dočkali se také jednoho individuálního ocenění, brankář Ondřej Majer byl zařazen do All Star výběru turnaje. Kdyby to ale prý šlo, určitě by se tam dostal i druhý brankář, protože také Nikolas Papadopulos chytal báječně.

Konečné pořadí: 1. Výběr Slovakia Panters, 2. HK Lev Slaný, 3. Výběr kombi ČR-Německo-Švýcarsko, 4. Bern 5. Sparta Praha.

Sestava Slaného: Ondřej Majer, Nikolas Papadopulos - Jiří Čermák, Filip Janda, Adam Josef Suk, Adam Duchoslav - Michal Hora, Jan Pospíšil, Petr Hořejší, Petr Mervart, Václav Kupec, Tomáš Novák, Šimon Buchta. Hlavní trenér Martin Průcha, asistenti Michal Hora, Tomáš Janda, vedoucí týmu Markéta Duchoslavová.

1. Slovakia Panthers (SVK)

2. HK Lev Slaný (CZE)

3. Skills 4 Hockey (SUI/GER/CZE)

4. SC Bern (SUI)

5. HC Sparta Praha (CZE)

6. HC Galytski Levy (UKR)

7. Team Kärnten (AUT)

8. EK Zeller Eisbären Juniors (AUT)9. HC Dragon Thun (SUI)

10. LHD All Stars (GER)

11. CEHA (GER)

12. ESV Kaufbeuen (GER)

13. The Hockey Engineers (AUT)

14. EC Red Bull Salzburg (AUT)

15. HK Triglav Kranj (SLO)

Zdroj: HK Lev Slaný