Trenéři Kladna v čele s hlavním Zdeňkem Vojtou deklarovali už před pauzou, že jí budou věnovat opět hlavně tvrdému tréninku.
Hlavně se ale čekalo, kteří marodi se dají konečně dohromady a zda naskočí do základní sestavy.

„Pro nás je určitě nejdůležitější, že se do centru druhé formace vrátí Dragoun. je zdráv, trénoval během celé přestávky. Do hry jsou připraveni také Látal s obráncem Kamešem,“ vyjmenoval asistent kouče Petr Tatíček a dodal, že připraven je už také Milan Hluchý, ale jeho pauza byla tak dlouhá (letos ještě nehrál soutěž ani přípravu), že se nejprve pojede rozehrát do prvoligového Písku. Tam zamíří možná i mladý junior Dalecký.

A Slavia? V šesti posledních zápasech čtyřikrát vůbec neskórovala, naposledy se ze hry trefil mladý Hertl do sítě Třince, to už 126 minut. „To je sice hezké, ale proti nám to Slavii v poslední době jde. Potřebovali bychom to změnit, protože je v tabulce kousek za námi a můžeme jí odskočit,“ přeje si Tatíček.

Další zajímavosti před zápasem, tedy zda nastoupí do brány uzdravený slávista Kopřiva nebo kdo z Kladna je případném střetu se slávistou Kalusem bránit svoje barvy i pěstmi čtěte ve středečním vydání Kladenského deníku (16.11.)