Kladno má Slavii co vracet. Na jejím ledě odehrál v první čtvrtině velmi špatnou druhou třetinu, a byť v závěrečné hrálo výtečně, nestihlo vyrovnat a padlo 3:4.

Právě v zápase na Slavii si obnovil zranění Patrik Machač a od té doby nehrál. Marodka Rytířů narostla do obřích rozměrů, zejména v útoku hráči chybí. Kladenští ale dali při doplnění stavu přednost vlastním mladým hráčům před nákupem cizích, pro které by po uzdravení opor nebylo místo.

Kladno je aktuálně až čtvrté, Slavia osmá. Oba týmy dělí ale jen čtyři body. Co je zajímavé, Slavia je nejhorším týmem na přesilovky i oslabení, zase ale hraje nejslušněji ze všech týmů ligy.

Zajímavý bude i zápasový program. Partnerem zápasu je nákupní centrum, a tak se bude soutěžit i o poukázky do něj. Na ledě i mimo něj. Rytíři chystají také střelbu dresů do hlediště.