Ty si tým z Benešova náměstí vynutil, přestože už prohrával 0:2, ale stihl srovnat. Kanonýři v nájezdech dávali gólmanům co proto, vždyť pět ze šesti exekutorů uspělo.

Rozhodující trefu sudí připsali Jaroslavu Řebíkovi, který hokejbal  aktivně hraje za Jungle Fever. Kromě něj v týmu vítězů nastoupili také brankáři David Schneider (mimo jiné hokejbalový mistr republiky juniorů) a Jiří Exner  a dále Michalové Schröder a Kuliha, Otto Petřík, Jaroslav Trnka, Tomáš Kříček, Filip Kadlec, David Vrkota, Václav Kolářík, Petr Rajter, Michal Voráček, Martin Gottlieb a Tadeáš Bečka.

Vítěze turnaje, ředitelem jejichž školy je zcela náhodně jeden ze zakladatelů hokejbalu v Kladně a mezinárodní rozhodčí Radek Střihavka, nyní čeká krajské kolo Hokejbalu proti drogám.

Je ovšem otázkou, v jaké sestavě tam tým odjede. Zřejmě mu totiž budou scházet borci hrající za Alpiq Kladno semifinále extraligy staršího dorostu. A zatímco v kladenském kole Hokejbalu proti drogám se protihráči ještě celkem šetří, na krajském kole už to bývá jinak. Přece jen jsou chlapci plní sil. "Hraje se to sice v týdnu, to je dobré, ale zase hrozí zranění. těžko říci, jestli je trenér pustí, protože na kraji se opravdu hraje až moc naplno," usmál se jeden z tatínků na sítenském hřišti, bývalý kladenský házenkář Jindra Prskavec.