Hvězdami tentokrát nebudou pouze hokejisté, pozvání totiž přijal i jeden z nejlepších sportovců planety všech dob, trojnásobný olympijský vítěz v hodu oštěpem Jan Železný. „Slíbil, že se ukáže,“ potvrdil marketingový šéf HC Geus okna Marcel Kučera. Podle něj by měli dorazit také Tomáš Plekanec z Montrealu a kladenské hvězdy Pavel Patera s Martinem Procházkou. Dále brankář Kopřiva, či útočníci Kalla s Tomajkem. Celkem třicet dva hráčů včetně sponzorů.Poprvé už toho bude špička společnosti Geus okna, podle Kučeryseprvní cenou plastová okna nebudou.„Tohle o cenách není, spíš o pohodě. Jen jsem zase zapomněl, že Petr Tenkrát tenis nehraje aopětho pozval. A zas odmítl,“ směje se Kučera, podle něhož se omluvili i tradiční účastníci – bratří Kaberlové. „Franta je po zranění a Tomáš také něco důležitého má.“

Kučera také podotkl, že se trochu upraví systém turnaje. Stejně jako v minulých letech budou ráno vylosovány dvojice, které budou hrát v jednom týmu. Ty budou nalosovány do čtyř čtyřčlenných skupin, avšak v těch se bude hrát pouze na jeden set. "V minulosti jsme hráli na devět gamů, jenže pak to bylo pro dvojice, které došly do finále, hodně náročné. Hrát museli třeba přes padesát gamů, což je moc. Teď se bude hrát na devětgamů ažod osmifinále," vysvětlil Kučera.

Jeden z pozvaných, Tomáš Plekanec, tenis ovládá velice slušně a na sobotu se včera těšil. „Snad nebude taková zima jako dnes. A jestli přijede Kovaljov? Ten nestíhá,“ usmál se nad případným příletem svého hvězdného spoluhráče z Montrealu. Ze zámoří nedorazí ani Jaromír Jágr, jenž v New Yorku jedná o nové smlouvě.