„Úžasný výsledek i úžasný výkon. Kluci zvládli těžký zápas s velkou obětavostí a bojovností," konečně se po třech porážkách v řadě usmíval trenér vítězů Marin Procházka.

Pěkný, bojovný a napínavý duel, jemuž nic nescházelo, rozhodl přelom první a druhé třetiny, kdy domácí získali čtyřbrankový náskok. V polovině utkání však hosté dvěma góly upravili na 4:2.

„Zase jsme se zbytečně hnali dopředu. Po druhé třetině jsme museli zvýšit hlas," prozradil Procházka.

Utkání nabídlo několik vyšších trestů, přičemž nejhůř dopadl Buldok Náprstek, který osm minut před koncem za stavu 5:2 obdržel pět minut plus do konce utkání.

„S Jabloncem to bývá vyhecovanější a emotivnější. Jinak ale hrál dobře. Byl bojovný a aktivní," řekl kouč na adresu autora čtvrté branky.

Buldoci hráli na kompletní čtyři formace, přičemž v prvním útoku zaskočil za zraněného Borovanského Havlůj. Posledních deset minut však odehráli na dvě lajny.