Tahle trefa se píše sama - opisuje vlastně jen život. Veselý, spokojený pyšný.

Kladno baví republiku!

Samozřejmě to hokejové, ale Kladno z toho má profit celé. Těch pět kluků, kteří vrací, co do nich hokejový klub investoval,  totiž nehraje jen obyčejný hokej. Oni hrají velkou hru, čistou, sportovní, dovolím si zdůraznit - kladenskou.

Jsou to oni, kteří zvou diváky do hledišť v počtu nevídaném - Slavia Praha má na svá tři domácí utkání dohromady asi devět tisíc diváků, Kladno na dvě ve stejné hale víc než 30 000!!!

Tahle čísla vysílají jasnou zprávu o síle kladenského hokeje, ukazují na kvalitu práce s mládeží, která Kladno v minulosti zdobila.

Současně jsou výzvou, obrovskou výzvou pro dnešní management, aby vzkřísil kvalitu kladenského mládežnického hokeje. Kdy jindy než teď?

Ted´- když si můžou sáhnout a vidět na vlastní oči výstavní síň českého (evropského, světového ???) hokeje. To je výzva do budoucna číslo jedna.

Ta číslo dvě je do současné kabiny Rytířů. Škarohlídi a lidé, kteří se těší z neúspěchů už škodolibě straší - co bude, až hvězdy za chvíli odejdou.

Co by bylo - jistě už to nebude tak velká show, ale tým, který zůstane, se určitě neztratí, tým okolo Patery, Hlaváče, Černoška, Hovorky, Chábery má svou vnitřní sílu ozdobenou nabitým sebevědomím.

I oni se budou chtít či potvrdit pozici vzorů pro ty, kteří se v nich dnes vidí.

Mají na to!

             Otakar Černý st.