Kladno v úterý poprvé v přípravě slavilo, když v Litoměřicích vyhrálo 4:2. Výkon však bůhvíjaký nebyl, a také trenér Otakar Vejvoda po zápase nebyl spokojen s lehkovážným výkonem v první třetině a také s chybami ve vlastním pásmu. „Pár věcí v obranné třetině musíme zlepšit, i když něco, co trénujeme, tam už vidět bylo,“ říkal Otakar Vejvoda.

Nicméně Rytíři stále ještě pořád nenastoupili v plném složení. Chybí hvězdní útočníci Tomáš Plekanec (dnes by měl hrát) s Michaelem Frolíkem, také obránci Jake Dotchin a Ondřej Slováček.

Litvínov šel do zápasu s Karlovými Vary kompletnější, ale po nepovedené poslední desetiminutovce padl 1:3. Jeho letošní sestava se od loňské dost změnila, bývalé hvězdy Stránského, Zdráhala a Estephana nahradila jiná zajímavá jména, hlavně bratři David a Ondřej Kašové, Kanaďan Kevin Czuczman nebo ex-karlovarský Petr Koblasa.

Na severu Čech také působí nedávné opory Rytířů obránce Marek Baránek a útočník Nicolas Hlava. Naopak Denis Godla se z klubu letos vytratil, Verva bude spoléhat na jiné brankáře (Tomek a Zajíček).

Pro Kladno bude úterní zápas posledním v azylu. Příští týden hrají v Litvínově odvetu a ve čtvrtek 24. srpna, kdy měli hrát se Slavií v Mělníku, se už bude hrát na kladenském ČEZ stadionu. Vstupenky na zápas přeložený z Mělníka do Kladna zakoupené on-line nebo v předprodeji na místě zůstávají v platnosti. Pokud mají diváci zájem o vrácení vstupného, instrukce najdou na stránkách Rytířů.

close Kladno bude doma nastpovat v sezoně v modrých dresech, rozhodli o tom v hlasování fanoušci info Zdroj: Rytíři Kladno zoom_in Kladno bude doma nastpovat v sezoně v modrých dresech, rozhodli o tom v hlasování fanoušci