Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Mladíkův hattrick měnil jméno lídra

Kladensko – Na turnaji O pohár starosty města Loun se vytáhli fotbalisté Brandýsku, kteří připravili o první příčku Libochovice.

22.2.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Jedomělice si vyšláply na Louny B a pěti góly je sesadily ze třetí pozice, zatímco Zichovec vyfasoval půltucet od Černivi, jež se tím posunula do čela.
Nula v kolonce porážek u týmu Libochovic se asi nezamlouvala dorostenci Brandýsku Pokornému, jenž nastřílel do sítě lídra tabulky tři fíky. Prvním vyrovnal na poločasových 1:1 a po tom, co Tesař angličanem stav úplně otočil, dvakrát frnknul obraně Severočechů. Ti zredukovali výsledek na přijatelných 4:3 až v posledních pěti minutách.

Zichovečtí se sešli v solidní sestavě, víceméně jim scházel jen střed zálohy. V duelu s Černiví také šli brzy do vedení díky Petržilkovi. To ale nikdo netušil, že to bude z jejich strany vše. Soupeř do poločasu skóre zvrátil a po pauze přidal další čtyři branky. „Odpadli jsme fyzicky a shořeli jako papír,“ přiznal předseda Zichovce Luděk Toms a uznal, že vítězové byli zatím nejlepším týmem, se kterým se u Ohře potkali. V neděli čeká Zichovecké tým Cítolib a musí bodovat, jinak skončí obhájce trofeje poslední.

O průběžné třetí místo si to rozdaly Jedomělice a lounské béčko a po utkání se ocitlo v držení našeho celku, jenž brzy vedl 2:0.

Do přestávky Jedoměličtí odskočili už 4:0, na přelomu poločasů však dvakrát kapitulovali. Poslední slovo ale měl svým druhým gólem Chvoj, jenž vede tabulku střelců společně s černivským Lubasem (9). Dva dal také Plachý a jeden Nedvěd. „Čekal jsem, že nám dají víc zabrat, jinak to ale byl dobrý fotbal,“ poznamenal trenér vítězů Josef Nedvěd, jehož výběr už nemůže být první, byť by v posledním kole porazil v derby Brandýsek. Bude to zajímavá konfrontace.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.