Síla fanoušků byla ohromující i v Chomutově. Vyrazil sice jediný autobus fanklubu, ale po vlastní ose vyjely další stovky Kladeňáků, kteří zaplnili téměř celou tribunu za brankou. I v hlasitosti fandění byla cítit aktuální kladenská euforie a chomutovský zmar. "Je tu ticho jako v kostele!" křičeli jedni na druhé. Kdo na koho, to je jasné. 

Teď čeká duel jiný, i Pardubice jedou na velké vítězné vlně, neděle slibuje parádní podívanou. Zda u ní bude i Martin Kehar, to vám nyní nikdo nepoví, zdravotní stav se tají, jak to jde. 

Přesto mužstvo nemíní už uhnout z nastoupené cesty, ke které hodlá využít i fanoušků. Ti byli (a zdaleka nejen kladenští) v pátek u vytržení z rozhodujícího Jágrova gólu, kdy famózním sólem ukázal, že je tak silný, že pohne i kolem času. 

Teď se těší na další krásný hokej v úchvatné atmosféře. 

"Čekají nás dva zápasy doma, kde máme vynikající kulisu, jaká na Kladně dlouho nebyla. Toho budeme chtít využít. Kluky to donutí nevypustit jediný souboj. Je už jen na nás, abychom si to uhráli,“ uvědomuje si trenér David Čermák.

Přijdete Kladno povzbudit v neděli i Vy? A zatleskat panu Božskému, nejužitečnějšímu z nejužitečnějších Plekymu, tiché síle Cikimu, pretoriánovi Lakosovi, bojovnému zástupu odchovanců klubu, ale i perfektním gastarbajtrům Vampolovi, Nashovi či Svedlundovi? 

Nebo prostě Martinu Keharovi, kterého to aktuálně bolí asi nejvíc?