„Po sezoně jsem měl hodně smíšených pocitů. Ale i tak jsem si to užil a jsem za sezonu rád,“ napsal v úvodu hráč, který Kladnu před rokem pomáhal k postupu, poté odešel do Slavie Praha, ale během ročníku se do extraligy vrátil a Kladnu hodně pomohl. Nestačilo to a to jediné Petra Vampolu hodně mrzí.

„Loni to byla euforie, letos velké zklamání. Poznal jsem ale spoustu fajn nových lidí, spoluhráčů a fanoušků. Ti mě hnali každý zápas dopředu na sto deset procent, přijali mě neskutečně,“ vysekl poklonu příznivcům v Kladně, kteří hodně dlouho hráče z jiné končiny nepřijali tak dobře, jako právě Petra Vampolu.

Teď v diskusi pod hráčovým příspěvkem volají po tom, aby v týmu zůstal i nadále a opět se pokusil mu pomoci zpět mezi elitu. Nicméně mistr světa z roku 2010 a několikanásobný mistr republiky má v srdci i Slavii, která se k němu zachovala podle jeho slov suprově, dokonce mu umožnila dokončit sezonu v Kladně. V neposlední řadě v klubu hraje i jeho syn a mládežnickou líheň Pražanů Vampola chválí jako jednu z nejlepších v zemi.

Speciální dík namířil Vampola všem lidem okolo hokeje v Kladně, ve Slavii pak trenéru A týmu Miloši Říhovi mladšímu, který ale v klubu nedávno skončil a spekuluje se o tom, že převezme právě kladenský celek.

Na závěr Petr Vampola popřál všem hlavně zdraví a sílu v těžkých časech, které zachvátily celou planetu.

A fanoušci? Snad nejvýstižnější příspěvek napsal Lukáš Jirkovský. "Díky, že jsi dobrovolně šel hrát o to nejhorší, o co se v profihokeji dá hrát. O záchranu. Chtěl si nám pomoct a toho si vážím! Rád bych tě od podzimu vídal zase na Kladně, ale v tuhle chvíli je to nepodstatný. Podstatný je, abychom všichni byli zdraví. Takže hlavně hodně zdraví Vampi!,“ napsal kladenský fanoušek.

Sedí to dokonale.