Akci uspořádá ještě PZ Kladno, a to v sobotu od 9:30 hodin na ČEZ stadionu v Kladně. Někdejší čtyřnásobný mistr světa a olympijský vítěz Martin Procházka by u toho měl být znovu.

Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odneslo ze zimáku ve Slaném zajímavý hokejový dárek. A odnesou si ho i ti, kdož dorazí v sobotu do Kladna.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na paní Lokvencovou (tel.: 736 607 854) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.