„Kdybych měl obnost a mohl si vsadit, dal bych Marka Muchu. Už bude v sestavě a budeme kompletnější. Druhou volbou by byl Radek Šelicha,“ míní předseda klubu David Vedral, podle něhož má mužstvo vyšší kvalitu než ´Cementáři´ a vyhraje.

Velvarům v jednom z taháků fotbalového víkendu na Kladensku bude ještě chybět potrestaný Hodan (zamíří s béčkem do Přítočna) a Pazdera, jinak by měly být kompletní.

V I. A třídě se doma předvedoudva týmy z našeho okresu. V sobotu hostí Tuchlovice nevyzpytatelný Týnec a touží navázat na výtečný výkon z Hvozdnice. Navíc také Tuchlovice budou už kompletnější. V neděli zase Lhota přivítá na jaře dobře hrající Nelahozeves. I domácí ovšem podávají výtečné výkony.

Sobotní odpoledne pak bude zajímavé hlavně ve Slaném, kam zamíří hosté z Loděnice. A protože se jedná o vedoucí celek I. B třídy, sk. A, určitě ho přijede sledovat také někdo z třetího Braškova, protože ten až v neděli hostí průměrné Městečko. Naopak vranští jezdci ztrácející na Loděnici už jen dva body svého hlavního soka sledovat nemohou, v sobotu totiž zamíří do Mutějovic. A ty jsou nabité, právě ony na úvod jara lídra tabulky obraly o dva body (0:0). „Zápas bude určitě hodně těžký, ale my bychom chtěli potvrdit domácí zisk se Senomaty,“ ujistil vedoucí Sokola Vraný Radek Babický.