„Jsem rád, že si zahraji dospělý hokej. Neberu to jako degradaci, není to nic špatného. Chci pravidelně hrát a vrátit se zpět do Kladna," uvedl dvacetiletý forvard, jenž může na výjimku nastupovat také v extraligovém juniorském týmu. Letos za něj odehrál osm zápasů.

Jak bylo zmíněno, premiéru mezi Buldoky si odbyl ve čtvrtek. S novým prostředím i spoluhráči se sžíval dva týdny, než mu bylo umožněno naskočit do utkání, v němž ztratili dvoubrankový náskok.

„Na konci první třetiny jsme dostali špatný gól, který další průběh ovlivnil," mínil Redlich.

Řisutští ve druhé části hráli přesilovku. Místo aby utekli na 3:1, soupeř záhy po návratu vyloučeného hráče vyrovnal a pak během dvou minut přidal další dvě branky!

Jiskřička naděje svitla na začátku třetího dějství, kdy domácí snížili na 3:4. Netrvalo však dlouho a Jihočeši pátým gólem svoji výhru pečetili.
Redlich v premiéře zaznamenal jednu asistenci. Do zápasu o utkání se zapsal i desetiminutovým trestem za to, že od brankové čáry strčil soupeře směrem k mantinelu.

Jinak byl se svým výkonem spokojený. „Myslím, že z mé strany to bylo dobré," mínil před sobotním výjezdem do Kolína, jemuž ve vyrovnaném čele tabulky patří druhé místo.

V souboji s dvanáctými Buldoky budou tudíž Kozlové favority. „Pokud ale vydržíme hrát celé utkání jako první třetinu proti Jindřichovu Hradci, tak můžeme uspět," prohlásil Redlich.