Hostouň prožila proti Velkému Přítočnu veletoč, protože kdyby se to stalo v dospělých, plnilo by to stránky světových médií. Za deseti minut to bylo 3:0 pro Přítočenské, ale do poločasu už 3:3 a nakonec vyhrála Hostouň 7:3! „Na začátku to vypadalo, že jsme nechali nohy na soustředění,“ usmíval se kouč vítězů Jakub Hanuščík, který hned do dalšího duelu s Brandýskem musel tým omluvit kvůli nemocem.

Velké Přítočno si vylepšilo náladu, když i s několika borci z přípravky zdolalo po čtyřech nádherných brankách T. Hlavatého Kročehlavy 5:1 (2:0). Ty doplatily na to, že měly kvůli účasti týmu na turnaji v Rakovníku dva zápasy po sobě. Zatímco v prvním porazily 5:1 SK Kladno (podržel je hodně gólman a lépe střílely), druhá jedenáctka složená z borců přípravky už na zmíněné Přítočno nestačila, hlavně po přestávce. „I tak to bylo moc pěkné utkání a divákům se muselo líbit,“ obě soupeřům moc děkuji,“ chválil trenér Kročehlav Martin Čibera.

Spokojen byl rovněž František Kozel šéfující lavičce Unhoště. Jeho borčíci zářili proti domácímu Švermovu hlavně do přestávky (6:0). Pak už Baník bránil lépe, přežil i dva pokutové kopy a nakonec vstřelil i čestnou branku - 1:7.

Aktuální tabulka Turnaje Milana KlemptaAktuální tabulka Turnaje Milana KlemptaZdroj: Baník Švermov

Unhošť má správně skóre 7:1.