V případě postupu Rytířů do play-off (čtvrtfinále, semifinále a finále) mají vlastníci permanentky navíc předkupní právo na vstupenky.

Držitelé permanentky k sezení z uplynulé sezony mají rezervovaná svá místa až do 30. srpna 2013. Prodej permanentek k sezení bude ukončen 6. září 2013, prodej permanentních vstupenek k stání není časově omezen.

Podmínkou pro zakoupení permanentní vstupenky je registrace jejího majitele.

„Chceme s jejich držiteli udržovat osobní kontakt, abychom je mohli informovat o všem důležitém a zasílat jim pozvány na exklusivní akce, které pro ně připravujeme," uvedl  mluvčí klubu Vít Heral a dodal, že permanetkářů si klub nesmírně váží.

„Jsou našimi nejvěrnějšími fanoušky a někteří z nich jsou držiteli permanentek i desítky let,"   doplnil Heral s vírou, že fanoušci nutnost registrace pochopí.

3100 korun je nejvyšší cena standardní permanentní vstupenky. Zmíněnou částku zaplatí  zájemci o místa k sezení na tribuně Jih. Zvýhodněná cena je 2800 korun (do 18 let, důchodce a držitele průkazu ZTP). Na tribunu Západ zaplatí fanoušek 2600, případně 2300 korun. K stání vyjdou permanentky na 1900, respektive 1700 korun.