Na lavičce pomáhá Zdeňku Ščasnému asistent trenéra Stanislav Hejkal, kladenský odchovanec, výborný hráč a pak asistent i hlavní kouč A týmu. V nejvyšší soutěži vedl Kladno spolu s Martinem Hřídelem, ale s jinými Sparťany se v Kladně u A týmu minul.

Tím prvním je brankář David Bičík, jehož Sparta pustila do Kladna na roční hostování v sezoně 2006/07. Tehdy začal sezonu jako jednička a před patnácti tisíci diváky právě na Spartě vychytal senzační remízu 0:0. Před očima legendárního kladenského kanonýra Josefa Kadraby. Později ale trenér Koubek dával šanci spíše Romanu Pavlíkovi a Bičík – miláček kotle – tak odchytal dohromady jen tři zápasy.

Stejně jako Bičík je aktuálně jednou z největších hvězd Sparty Bořek Dočkal. Odchovance Poděbrad pustila do Kladna na půlroční hostování v létě roku 2007 Slavia a už tehdy bylo jisté, že jde o výjimečný talent. Dočkal vytvořil super ofenzivní dvojku s Jiřím Jeslínkem, ve 14 zápasech dal dva krásné góly (výstavní byl hlavně do sítě Jablonce) a několik dalších jich připravil. Kladno se tehdy v novodobé historii jedinkrát v lize nehrálo o padáka, ale bohužel v zimě o Dočkala (s Gecovem) přišlo, odešel do Liberce. V rozhovoru pro Kladenský deník však minulý rok uvedl, že na Kladno pořád rád vzpomíná – na dobrou partu i výsledky. I na kouče Jaroslava Šilhavého, pod nímž měl poprvé v lize hodně prostoru.