V zápase každou chvíli tahal pilou někdo jiný. Nejdřív vedly 2:0 Řisuty, pak ale tryskala Bílinská kyselka a byla z toho otočka na 3:2. V poslední třetině se zase rychle po sobě prosadili Krpata se střelcem utkání Kučerou (dal dvě branky) a a zdálo se, že by Řisuty mohly odvézt tři body. Jenže v poslední minutě brankář Stah vyrazil kotouč jen do těla Šimečka a ten šťastně vyrovnal.

V prodloužení pláchl obraně hostů rychlý Keszi a kamaráda z kladenského juniorky Stahla překonal - 6:5.

Draci Bílina - HC Řisuty 6:5 pp (2:2, 2:1, 1:2 - 1:0). Branky a nahrávky: 18. Urban (Procházka, Jungvirt), 19. Sýkora (Šimeček, Keszi), 34. Urban (Komínek, Procházka), 37. Ilin (Gevorkian, Gnusin), 60. Šimeček, 62. Keszi (Pajk, Komínek) – 14. Nápstek (Hampl, Potěchin), 17. Krpata (Kos), 37. Kučera (Kos, Krpata), 46. Krpata (Kučera, Kos), 48. Kučera (Náprstek, Kos).

Řisuty: Stahl – Kučera, Chládek, Potěchin, Kolařík, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos, Patyk, Urbanec, Krpata, Řepka, Fortelka, Pivovarči, Náprstek, Hampl, Kučera – Trenér: Procházka