Poté, co ve středu ztratili v koncovce další domácí duel s Dvorem Králové v sobotu nic podobného nedopustili. Paka vedla do 17. minuty, kdy Hovsepjan vyrovnal na 2:2. Zápas pak ke konci druhé části zlomili Fortelka s Vyskočilem, pro kterého to byla už druhá trefa. Stav 2:4 ještě vylepši Okegawa.

Trenér Michal Jäger pochválil tým za dodržování systému i jednoduchou hru ve vlastním pásmu. „Od druhé třetiny k tomu přidali ještě pohyb. Dle mého názoru si tři body vezeme domů zaslouženě. Teď si užijeme pocit vítězství a začneme se připravovat na další utkání,“ řekl Jäger na klubových stránkách.

Nová Paka – Řisuty 2:5 (2:2, 0:2, 0:1). Branky: 10. Malík (Půlpán), 12. Malík (Nevyhoštěný) – 7. Vyskočil (Keszi, Kolářík), 17. Hovsepjan (Okegawa, Dostál), 34. Fortelka (Holub, Kolářík), 38. Vyskočil (Formánek, Keszi), 56. Okegawa (Hovsepjan, Dostál).