Kladno - Plzeň 4:2
Západočešky mají skvělou Zahálkovou, která dělala domácím potíže. V úvodu je ale podržela brankářka Hůlková. Postupem času se převaha přestěhovala na jejich hokejky, tudíž se nenudila ani exkladenská Kopejtková v bráně hostů. Ta smutnila až v přesilovce, kdy puk protlačila do sítě pro změnu bývalá hráčka Plzně L. Nováková. Byla to ale obávaná Zahálková, jež do pauzy srovnala.
Ve druhé části šly Západočešky do vedení, když další exkladenská hráčka Szelongová prostřelila zkřehlou Hůlkovou. O vyrovnání se postarala nová akvizice Kladna Flachsová, která předložila kotouč Melicherikové a ta střelou na 2:2 oslavila narozeniny. V půlce utkání přepustila Hůlková místo další posile – Bečevové, jež hned lapila brejk Zahálkové.
Poslední dějství zahájila šance Flachsové, pak ale převahu získala Plzeň a Bečevová se musela několikrát vytáhnout. Od 50. minuty bylo zřejmé, že Kladno má víc sil. Soupeřky se za půlku dostávaly výjimečně a jelikož jejich obrana v čele s Kopejtkovou dlouho pracovala bezvadně, přišly klíčové momenty až v závěrečných minutách. V 57. Fialová obrala o puk Zahálkovou a rozhodla o vítězi. Plzeň pak domácí sevřela, sáhla i k power-play, při níž od Vackové inkasovala počtvrté.
Branky: L. Nováková st., Melicheríková, Fialová, Vacková – Zahálková, Szelongová. Vyloučení: 1:2, bez využití. Třetiny: 1:1. 1:1, 2:0. (jin)