Kladno – Pardubice 8:3


Pardubická střídačka byla velmi prořídlá, naopak v domácím dresu se objevily nové hráčky: Mülerová, Čížková, Radostová a Nenadálová. Poprvé po mnoha letech se pak na kladenském ledě objevila paní Poldi na dresech.


Utkání svojí úrovní nedosáhlo kvality předešlého duelu s Plzní, potěšily však některé individuální akce hráček. Z nich pak vynikala kladenská Petra Melicheriková, která si připsala sedm kanadských bodů a měla hlavní zásluhu na konečné podobě výsledku.


Pardubice do zápasu nastoupily ustrašeně, Kladno od počátku diktovalo tempo hry a bez problémů se dostalo do vedení 2:0. V úvodu druhé části Malinská zvýšenou aktivitou dosáhla kontaktní branky. Jenže Kladno utkání nenechalo zdramatizovat a během 38 vteřin odskočilo na tříbrankový rozdíl a pak už duel kontrolovalo.


Branky: Melicheriková 3 (Graražiová 2), Nováková (Melicheriková), Kozlerová (Melicheriková), Fialová (Melicheriková), Radostová (Melicheriková), Rabasová (Pellarová, Fialová). Vyloučení: 3:5, využití: 1:1, oslabení: 1:0. Střely: 59:14 (19:4, 20:4, 20:6). Třetiny: 2:0, 2:1, 4:2.

Více ve středečním Kladenském deníku.