Berounské lvice – HC Kladno 2:14

Jako první se radovalo Kladno, které po rychlém výpadu uklidnila Fialová. Následně se dostalo do trvalejšího tlaku, který byl umocněn několika přesilovými hrami. Několik jasných šancí ještě využito nebylo, ale pak se prosadila Vacková a načala cestu k hattricku. Berounské hráčky se nevzdávaly a brankářka Chromčíková musela vytáhnout fantastický zákrok proti osamocené Peškové. Pak už kladenské hráčky přebraly inciativu definitivně a zaokrouhlily počet branek na půltucet po první třetině.

Druhou část zahájila brankou v oslabení domácí Pešková a vlila naději do žil svých spoluhráček, ty se však odmítly k ní přidat a začaly hrát velmi nečistě a oslabovat svůj tým častými fauly, kterých bylo dvěma minutami oceněno devět. I tam Lvice ještě jednou skórovaly, na 2:8, ale to bylo z jejich strany vše. Ve zbytku duelu už kralovaly Kladeňačky. Rolbař berouského zimního stadionu rozhodl, že led se mezi třetinami upravovat nebude, a tak i přes protesty hostů trvala druhá přestávka pouze pět minut. Poslední třetina se díky časomíře stihla za 23 minut hrubého času. Prosadil se i třetí kladenský útok.

Branky: Fialová 3, Vacková 3, Pavelcová 2, Nováková ml. 2, Melicheriková, Vojáková, Nováková st., Garažiová. Vyloučení: 15:8. Využití: 1:4. V oslabení: 1:1. Střely: 17:55.

Kladno: Chromčíková, Craigová – Kozlerová, Vojáková, Knotková, Radostová – Vacková, Melicheriková, Cottrell – Nováková L. ml., Pavelcová, Fialová – Nenadálová, Nováková L. st., Garažiová.