Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

V neděli se Znojmem

Kladno - V neděli odehrají hokejisté Kladna poslední extraligový zápas v kalendářním roce 2007. Od 17.30 hodin hostí Znojmo.

29.12.2007

Logo HC GEUS Okna Kladno.Foto: archiv

Oba celky mají dosud vyrovnanou bilanci. V první čtvrtině si Kladenští se soupeřem poradili jaqsně 4:2 a byl to jejich jediný úspěch za tři body v první čtvrtině. Soupeře zlomil Procházkův zásah devět vteřin před koncem první třetiny a poté Čurillův blafák na 4:0. Až poté hosté korigovali.

V odvetě vedlo Kladno v první třetině hned dvakrát, ale Znojmo dokázalo vyrovnat a v další průběhu už bylo lepší. Na 5:2 však navršilo výsledek až v poslední desetiminutovce. Za stavu 3:2 propásl velkou možnost na srovnání Štěpánek.

Zajímavostí je, že v obou střetnutích se prosadili dva muži - kladenský Tomáš Horna a znojemský kapitán Jiří Dopita. Tomu se proti Kladnu daří už mnoho let, naposledy ho svým zásahem vyřadil z předkola play-off na jaře.

Pozor by si kladenští střelci měli dát rovněž za útočníky Erata a Svobodu, i jim se proti Středočechům vede.

Na lavičce Znojma stojí trenér, který v Kladně strávil téměř celou svou kariéru, avšak koučoval zde pouze na konci osmdesátých let minulého století - Václav Sýkora.

Kladno - Znojmo

Neděle 30. prosince, ZS Kladno, 17.30 hodin.

Vzájemné zápasy v této sezoně: Kladno – Znojmo 4:2 (17. Horna, 20. M. Procházka, 33. Ševc, 35. Čurilla – 39. Meidl, 47. Dopita), Znojmo – Kladno 5:2 (5. a 20. Erat, 29. Selinger, 53. Dopita, 55. Svoboda – 2. Horna, 8. Patera).

Předpokládané sestavy

Kladno: Orct – Šmach, Hájek, Pavlas, Štěpánek (?), Ševc, Trončinský (?), Schnabel – Diviš, Patera, M. Procházka – Čurilla, Gardoň (Frolík), Kuchler – Horna, Kalla, Bělohlav – Rudovský, Z. Nedvěd, Tomajko.

Znojmo: Trvaj – Švrček, Jareš, Bičánek, Mojžíš, Vyrůbalík, Chvátal, Všetečka – Selingr, Dopita, Kucharczyk – Demel, R. Procházka, J. Svoboda – Plášek, Haman, Erat – M. Růžička, Padělek, Beroun.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.

Kladenský kulturák ožil jubilejním veletrhem vzdělávání

Kladno /FOTOGALERIE/ - V Domě kultury Kladno se ve dnech od 17. do 18. října koná jubilejní dvacátý ročník Veletrhu vzdělávání. Žáci druhého stupně základních škol zde dostávají i v letošním roce možnost vybrat si z nabídky více jak než padesáti řemesel a oborů, která by rádi v budoucnu vykonávali.