Jan Platil.Lubomír Štach,Jan Šeda a Lubomír Vosátko, tahle trojka měla s Kladnem kdysi co do činění. Jan Platil a Luomír Štach jsou dokonce odchovanci klubu a Platil ještě minulý týden se Středočechy trénoval.

Nejzajímabější osud v kladenské kabině má ale Vosátko. Minulý manažer Milan Volf si ho loni vyhlédl jako posilu pro záchranu extraligy, Vosátko dorazil do kabiny, oblékl se, ale vzápětí mu zavolal agent, že přestupuje do Vítkovic. Dnes už humorná vzpomínka, na jaře černá můra Volfa, jenž se veheměntně a nakonec úspěšně staral o záchranu extraligy.

Také Michal Šeda má zkušenost s Volfem. ten ho do Kladna přivedl jako možnou posilu loni v létě, útočník nehrál přípravné zápasy špatně, ale do kádru se nedostal. V neděli si zahrál křídlo slavnému Slovákovu Pucherovi a vyrovnával na 3:3.

Také důrazný Jan Platil se do statistik zapsal. Jak jinak - v osmnácté vteřině byl vyloučen. Pak už si dával pozor.

Zajímavým jménem je také Lubomír Štach. V Kladně se mu před lety mimořádně vydařila poslední sezona v juniorech, dával coby bek gól za gólem apodlehl vábení Slavie Praha. Přestoupil tam, ale v Růžičkově mužstvu se neprosadil a teď už delší čas úspěšně hraje ve Znojmě.

Loni hrál za Znojmo ještě ofenzivní bek Tomáš Kolafa, ale letos přestoupil do jihlavské Dukly.