K loupežím došlo v rozmezí deseti dní, vždy v nočních hodinách, a to na benzínkách v ulicích Kročehlavská a 28. října v Kladně.

„Dosud neztotožněný muž s maskovaným obličejem rouškou či šátkem a s kapucí na hlavě přistoupil k prodejnímu pultu, kde z nákupní tašky vytáhl blíže nezjištěnou zbraň, namířil ji na obsluhu se slovy, že se jedná o přepadení a požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti a cigarety,“ popsala policejní mluvčí Michaela Richterová s tím, že zaměstnankyně ze strachu a z obavy o jejich život mu do tašky vložily peníze i cigarety v celkové hodnotě přes 40 tisíc korun. Lupič poté odešel.

Zdroj: Youtube

Policie obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže podezřelého ze dvou loupežných přepadení. „Pokud ho poznáváte nebo máte k jeho osobě jakékoliv poznatky, kontaktujte policisty na lince tísňového volání 158,“ vyzvala policistka.

Boční střet dodávky a osobáku se tentokrát obešel bez vážnějších poranění.
Další nehoda na obchvatu Slaného u Žižic. Osobní auto se zde střetlo s dodávkou

V obou případech kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu loupeže, za což pachateli v případě jeho dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na dva roky až deset let.

Mohlo by vás zajímat: Řidiči, pozor! Dlouhodobé uzavírky v Kladně potrvají až do poloviny léta

Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová