Případ se stal v pondělí 4. března před polednem. Žena vstoupila do prodejny a rovnou zamířila k regálům s krášlící kosmetikou. "Postupně nabrala devět lesků na rty, šest rtěnek, osm paletek očních stínů, tři make-upy, dvě báze pod make-up, korektor, tužku na obočí, tři kosmetické čelenky, tři koupelové koule a čtyři vlasové vody," popsala policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zboží, jehož cena přesahovala částku 10 tisíc korun, vložila do kapes bundy a kabelky a poté prošla pokladní zónou bez zaplacení.Ženě hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Jak potvrdila policejní mluvčí Michaela Richterová, díky zveřejněnému pátrání se mladá zlodějka sama ve středu 10. dubna přihlásila kladenským policistům. Navíc mladou ženu na videu v Deníku poznali také další lidé z jejího okolí a vše rovněž nahlásili policistům.

"Žena podezřelá z krádeže byla ztotožněna, jelikož se sama přihlásila na policii. Aktuálně už proběhly procesní úkony a v následujících dnech jí bude sděleno obvinění," potvrdila policistka, která zároveň poděkovala veřejnosti za pomoc při pátrání.