Strážníci se zaměří hlavně na rizikové lokality, zejména u mateřských, základních i středních škol. Konkrétní místa, kde hlídky rychlost měří, určuje policie.

Kde všude se řidiči s měřícími strážníky mohou v nejbližších dnech potkat?

V úterý 5. března se městská policie zaměří na Švermov. Po sedmé hodině ranní bude měřit u základní školy ve Velvarské ulici. Později se přesunou na frekventovanou silnici 28. října, do jejíž jiné části se vrátí ještě  odpoledne mezi 15. a 16. hodinou.

Dvě dámy, které se starají o návrat filmového festivalu Jeden svět do Kladna - vpravo hlavní koordinátorka Sabina Škrabská a vedle ní Anežka Vlasáková.
Do Kladna se vrací festival Jeden svět. Diváci se mohou těšit na osm snímků

V pátek 8. března mohou řidiči hlídku potkat v Dubí. Od 7.15 budou měřit v Dubské ulici. Následně se přesunou do Unhošťské ulice, kde budou od 13 do 14 hodin. Později se přesunou blíže k centru do ulice J. Kociána. Tam budou dopravu kontrolovat do 15.15 hodin.

V úterý 12. března bude hlídka měřit v Rozdělově u základní školy v Brjanské ulici. Následně mohou řidiči strážníky vidět o kus dál v ulici U Stadionu, kde budou do čtvrt na deset. Od 13 hodiny se strážníci zaměří na okolí vysoké školy na Sítné.

Poznáte maskovaného lupiče? Během deseti dnů přepadl v Kladně dvě benzinky
Poznáte maskovaného lupiče? Během deseti dnů přepadl v Kladně dvě benzinky

Jen o kousek dál bude hlídka měřit ve čtvrtek 14. března. Řidiči by měli dát nohu z plynu mezi 7. a 8. hodinou v ulici Cyrila Boudy. Od 8.30 hodin se strážníci přesunou do ulice Sportovců.