Lustrací hlídka zjistila majitele nalezeného skútru. "Ten však telefon nezvedal a ani se ho strážníkům nepodařilo zastihnout doma. Na místo byla přivolána Policie České republiky," uvedla mluvčí Městské policie Kladno Alena Purkytová.

Při kontrole garáží nenašli policisté nic, co by nasvědčovalo násilnému vniknutí. Všechny nalezené věci, včetně motocyklu, strážníci sepsali a převezli na svou služebnu.

close Strážníci našli další ukryté věci. info Zdroj: MP Kladno zoom_in Strážníci našli další ukryté věci.

"Během dopoledne se na tísňovou linku kladenských strážníků dovolal majitel odcizeného motocyklu s tím, že zjistil několik zmeškaných hovorů od strážníků. Na dotaz operačního, kde má skútr sdělil, že ve své garáži na ulici Americká. Velkým překvapením pro něho pak bylo sdělení, že ho strážníci našli odložený ve křoví nedaleko garáží," popsala Purkytová.

Strážníci majitele vyzvali, aby se dostavil na místo a zkontroloval svou garáž. Při otevření garážového komplexu hlídka společně s majitelem zjistila, že je jeho garáž otevřená dokořán a okolo jsou rozházené věci.

"Hlídka na místo opět zavolala policisty, kteří si celý případ převzali k dalšímu šetření. Strážníci na žádost policie všechny nalezené věci, včetně motocyklu, převezli na obvodní oddělení," uzavřela mluvčí.