Na tísňovou linku kladenských strážníků oznámil správce společenství vlastníků jednotek bytového domu v Kročehlavech, že mají problém s jednou z nájemnic. Podle jeho slov žena odložila velké množství různých věcí a nepořádku na chodbu před svým bytem. Ostatní majitelé a nájemníci se tak nemohli dostat do svých bytů, nebo použít schodiště, které žena zatarasila odpadem.

Když se jí správce snažil domluvit a doručit pokutu od společenství vlastníků, vytrhla mu dopis z rukou, vychrlila na něj gejzír nadávek a zabouchla se v bytě.

Řidič ve Slaném nezvládl nad ránem řízení, smetl fabii i odpadky.
Řidič smetl auto i kontejnery, řidička sjela do škarpy, další bourala opilá

Když na místo dorazili strážníci, zjistili, že je chodba zaplněná různými věcmi, mezi kterými se pohybuje žena. „Na dotaz hlídky, co na místě dělá odpověděla: ´Co je vám do toho a táhněte pryč´,“ popsala mluvčí Městské policie Kladno Alena Purkytová.

Strážníci ženu vyzvali k prokázání totožnosti. Po spršce urážek a vulgárních výrazů svou totožnost sdělila ústně. „Přítomného správce neprávem obvinila z krádeže jejích věcí a chtěla z místa odejít do pátého patra. Strážník, který se ženou po celou dobu komunikoval se vydal za ní a vyzval jí, aby zůstala stát. V chodbě pátého patra zastavila a otočila se směrem k hlídce a vší silou zaútočila na strážníka stojícího na schodišti. Ten, díky tomu že se stihl chytit zábradlí, ze schodů nespadl. Hlídka proti ženě použila donucovací prostředky, svedla jí na zem a nasadila pouta,“ doplnila Purkytová.

Požár bývalé benzinové čerpací stanice v ulici Dukelských hrdinů ve Slaném.
Bývalou benzinovou stanici ve Slaném někdo zapálil. Škoda je sto tisíc korun

Ženu si k dalšímu šetření převzali přivolaní policisté. Je podezřelá ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

Mohlo by vás zajímat: Řidič smetl auto i kontejnery, řidička sjela do škarpy, další bourala opilá

Zdroj: Oto Pilz