Posluchači, kteří Katku znají z koncertních pódií a společenských sálů již dlouhé roky, jí dali opakovaně najevo, že je pro ně žádanou a zkrátka tou, jíž umístění patří. V základním kole ankety, kterou pořádal na podzim loňského roku Kladenský deník, obsadila Katka první místo.

Jak v rozhovoru pro Kladenský deník řekla, má z ocenění ohromnou radost a všem, kteří jí poslali hlasy velice děkuje. „V dnešní době si vážím především toho, že existují ještě lidé, kteří jsou ochotni si nejen koupit noviny, ale vystřihnout kupon, vyplnit ho a poslat poštou nebo ho osobně donést do redakce.

V době, kdy většina z nás vyřizuje vše esemeskou, e-mailem, je to téměř rarita. Strašně mě to překvapilo. Mám z toho obrovskou radost a nesmírně si toho vážím," řekla Kateřina Kučerová.

Přestože je Katka mezi posluchači známá už od svých studentských let, kdy prošla jako zpěvačka několika kapelami, popularitu jí v poslední době asi ze všeho nejvíce prý zajistili muzikantští kolegové Míra Sachr a Karel Litera z Kladna.

„Známe se roky. Letos v zimě mě požádali, jestli bychom nemohli udělat seskupení a odehrát poprvé společně ples pro naší základní školu. Hodně jsme na tom pracovali. Bylo potřeba vymyslet nové aranže a ženský repertoár. Na to, že to byla naše první velká společná akce, byl ples, dle mého názoru úžasný.

Hned po jeho skončení nám pořadatelé řekli, že s námi počítají i v příštím roce," dodala zpěvačka. Kateřina, která má v zásobě pro své publikum desítky písní, ať už jsou to evergreeny, novinky, country, lidovky, pop, folk či rock, Kladenskému deníku prozradila, že chystá nový projekt se svými přáteli, v němž nebude chybět ani její manžel baskytarista Pavel.