Pátek 6. září zahájí v 17.00 hodin The Beatles Revival. Dále zazní skladby v podání Marty Jandové a Václava Noida Bárty v doprovodu symfonického orchestru. Po koncertu kapely Floyd Pulses vyvrcholí program velkou světelnou a pyro show.

V sobotu 7. září vystoupí, mimo jiné, zpěvák David Kraus a Gipsy Brothers, dále David Stypka & Bandjeez, Kabát Revival Varnsdorf a Queenie - World Queen Tribute Band. Jedinečný koncert ‚brazilského Michaela Jacksona‘ zakončí ohňostroj,“ říká primátor Kladna Dan Jiránek. Malá scéna bude v sobotu patřit kladenským kapelám.

V neděli 8. září akce pokračuje koncerty Kladenské Heligonky a Dechového orchestru mladých, strhující bubenickou show v rytmech brazilské samby Tam Tam Batucada i koncertem kapely Voxel. Hudební program uzavře od 17.00 zpěvák Tomáš Klus a jeho Cílová skupina. Představí se kladenské sportovní kluby a ve 14.00 čeká hokejové fanoušky autogramiáda kladenských Rytířů.

V předprodeji, který už běží, zaplatí dospělí návštěvníci za vstupenku platnou od pátku do neděle jen 120 Kč, na místě 150 Kč. V kase Sletiště lze koupit jednodenní vstupné pro dospělého za 100 Kč, senioři a ZTP zaplatí na místě za jednodenní vstup 30 Kč. Děti do 12 let v doprovodu dospělého mají vstup zdarma, bez doprovodu zaplatí na jeden den na místě 30 Kč. ZTP/P i s doprovodem budou zdarma.