Neslibujeme vyprodané sály, ani tučná konta. Jen trochu slávy a plakety pro ty nejlepší. Ale i to stojí za to.

Jak podpořit oblíbené interprety? K cíli vedou dvě cesty a úspěch přináší vydat se po obou.

První možností je hlasovat prostřednictvím kuponů pravidelně zveřejňovaných na stránkách Kladenského deníku ve dnech 19. listopadu až 20. prosince.

Druhou pak hlasovat v uvedených dnech, vždy maximálně jedenkrát za hodinu, prostřednictvím internetové ankety na www.kladensky.denik.cz (hlasování bude ukončeno 20.12. ve 12 hodin).

Konečný výsledek určí součet pořadí získaných zvlášť na internetu a zvlášť na kuponech. Prvenství na internetu bez dostatečné podpory hlasů z kuponů nemusí znamenat vítězství. A naopak.

Samostatnou kapitolou pak bude zařazení další hudební osobnosti do pomyslné Síně slávy. Rozhodne o ní redakce Kladenského deníku. Ale tipům čtenářů se nebráníme. Můžete je připsat na tištěné hlasovací kupony nebo do diskuze přiřazené k internetovému hlasování. Vybraná osobnost se pak zařadí po bok dosud oceněných Josefa Fouska, Mikiho Ryvoly a Bóry Kříže.

Z loňského ročníku hudební ankety Otík se budou letos snažit obhájit prvenství kapela Krystal, její zpěvák Zdeněk Jedlička a jako počin festival Rock na valníku ve Slaném. Loňská vítězka v kategorii zpěvačka, Katka Kučerová, v letošních nominacích čtenářů nefiguruje.

Kategorie zpěvák - hlasujte ZDE

Kategorie zpěvačka - hlasujte ZDE

Kategorie skupiny - hlasujte ZDE

Kategorie kulturní počin uplynulého roku - hlasujte ZDE