Revival Week na kladenském náměstí

Kladno - Kulturní program na kladenském náměstí Starosty Pavla pokračuje také ve čtvrtek. V rámci takzvaného Revival Weeku vystoupí od 16.30 a také 17.30 hodin na hlavním pódiu kapela Paprikácze, která kladenskému publiku zahraje písně od světoznámé skupiny Red Hot Chili Peppers. Další revivalovou skupinou, která se na kladenském náměstí představí už v pátek, bude Depeche Mode Revival Band. V sobotu pak náměstí rozezní hity legendární švédské skupiny ABBA v podání ABBA World Revival. V neděli si přijdou na své fandové skupiny U2, protože se na hlavním pódiu představí U2 Desire Revival Band. Na bohatý program se Kladeňáci mohou těšit také v pondělí 1. ledna 2018. Nejprve budou moci od 16 hodin zhlédnout film Hurvínek ve filmu, následně si vychutnají nestárnoucí hity hvězdných AC/DC v podání Bon Scott Memorial Bandu. V 18.30 hodin přijde na řadu zlatý hřeb dne v podobě velkolepého novoročního ohňostroje.

Zabruslit si lidé mohou v Kladně i ve Slaném

Kladensko – Obyvatelé Kladna i Slaného mají možnost si zabruslit i v době Vánoc na veřejném bruslení. To se na druhé ploše kladenského ČEZ stadionu koná vždy v sobotu a v neděli podle aktuálního rozpisu ledových ploch. Kladeňáci si kromě zimního stadionu mohou zabruslit také na kluzišti na náměstí Starosty Pavla. To bude v provozu 31. prosince od 10 do 19 hodin a 1. ledna od 12 až do 21 hodin. Ve víceúčelové sportovní hale Slaný se bruslí až do konce roku každý den.

Duchovní hudbou se rozezní slánský kostel

Slaný – Patnáctý vánoční koncert duchovní hudby se uskuteční ve čtvrtek od 18 hodin v kostele sv. Gotharda ve Slaném. Členové kladenských orchestrů a členové orchestru ČVUT a smíšený pěvecký sbor SÚDOP Praha nabídne Českou mši vánoční Jana Jakuba Ryby.

Kladenské kino nabízí pět filmů

Kladno – Kino Hutník ve čtvrtek promítne pět filmů. Promítání začíná ve 12 hodin, kdy se na plátně objeví Jumanji: Vítejte v džungli! Dalšími filmy budou od 14.15 hodin Ferdinand, od 16.30 hodin Ladíme 3, od 18.45 hodin Špindl a od 20.45 hodin Ztracen v džungli.

 

Poslední Jam Session v Dundee Jamu

Kladno - Akustický Jam Session s Filipem Zoubkem zakončí ve čtvrtek letošní řadu oblíbených večerů v kladenském music clubu Dundee Jam. Pozvání přijal bluesman Filip Zoubek s jeho hudebními přáteli. Tentokrát budou v převaze nástroje akustické, nikoli elektrické kytary a velké bicí soupravy. Večer začíná ve 20.30 hodin.

Jednačtyřicátý ročník silvestrovského pochodu

Stochov - Klub českých turistů Stochov pořádá v neděli 31. prosince tradiční Silvestrovský pochod. Jedná se už o jednačtyřicátý ročník. Zúčastnění odstartují v 7 hodin od místního kina, cíl je na stejném místě do 17 hodin. Pro pěší jsou připraveny trasy dlouhé 10, 15 a 20 kilometrů. Cyklisty pak čeká 20 nebo 40 kilometrů dlouhá trať.