Kladenské kino Sokol promítne thriller Odjinud
Kladno – Zrekonstruované kino Sokol nabízí veřejnosti promítání dnes už tradičně ve středu. A jinak tomu nebude ani tento týden. Na plátně se tentokrát objeví snímek Odjinud, thriller o pomstě a spravedlnosti. Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna i manžela. Následný soudní proces navíc neskončí podle jejích očekávání. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, ale Katja nemůže jít dál, dokud neučiní spravedlnosti zadost. Jak se hrdinka, kterou ztvárnila Diane Kruger, se svým osudem popere?

Nejúspěšnější sportovec Slaného bude v divadle
Slaný – Kladenský deník, město Slaný, Společnost patriotů Slaného a agentura Sport Action pořádá další ročník ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2017. Slavnostní vyhlášení ankety s bohatým programem se koná ve středu od 18 hodin v Městském divadle ve Slaném. Zájemci z řad veřejnosti mají šanci akci navštívit a vítěze podpořit. Vstupenky budou zdarma na pokladně divadla.

Kapela Neřež zahraje v kladenském Dundee Jamu
Kladno – Kladenský music club Dundee Jam bude ve středu od 20.30 hodin hostit koncert folkové skupiny Neřež. Kapela zahraje ve složení Benešovský, Fischmann, Sázavský a Vřešťál.

Bezpečnost na sociální síti bude tématem v knihovně
Kladno – Přednášku Bezpečnost na sociální síti bude ve čtvrtek od 17.30 hodin hostit Středočeská vědecká knihovna v Kladně. Ve velké studovně bude na toto téma přednášet Daniel Dočekal. Kolegové novináři Daniela Dočekala nazývají dělníkem internetu. Říkají o něm, že je v našich končinách největším odborníkem na sociální sítě. Přednáška nabízí nesporně zajímavý pohled na tuto problematiku a může být přínosem jak pro samotné uživatele, tak i pro pedagogy či rodiče. Po přednášce Daniel Dočekal rád zodpoví dotazy návštěvníků.

Poprvé v roce 2018 poběží v Kladně Na vlně laskavosti
Kladno – Tradiční řada charitativních běhů Na vlně laskavosti, které se konají vždy druhý čtvrtek v měsíci, pokračuje také v roce 2018. Běžci se tentokrát sejdou u obchodního domu v ulici Petra Bezruče 11. ledna v 18.30 hodin. Budou moci prostřednictvím padesátikorunového startovného pomoci malému Hynkovi, který ve třech letech spadl do bazénu a téměř utonul.
Od té doby statečně bojuje, ale jeho léčba je velmi nákladná. Délka běhu je pět kilometrů, celá vybraná částka pak bude věnována na transparentní konto malého Hynka.

Třikrálový koncert rozezní libušínský kostel
Libušín – Pěvecké sbory Malé Sluníčko i Sluníčko pod vedením Lukáše Měkini a Evy Moučkové uspořádal s flétnovým souborem Fauti Vivace tříkrálový koncert. Ten se uskuteční ve čtvrtek od 17 hodin v kostele sv. Prokopa v Libušíně.