Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou na Regionu

Kladensko - Každý čtvrtek po 11. hodině nabízí Český rozhlas Region rady všem, kteří chtějí žít zdravě. V dnešním vydání pořadu Hubněte zdravě se doktorka Kateřina Cajthamlová spolu s moderátorem Patrikem Rozehnalem zaměří na to, jak funguje srdce u obézních lidí. Dozvíte se, jestli se může více nebo rychleji opotřebovat, jestli je možné srdce trénovat nebo jak se bude hubnout lidem s vysokým a nízkým tlakem. Do pořadu Hubněte zdravě se můžete se svými dotazy zapojit i vy už dnes dopoledne na frekvenci 100,5 nebo 100,7 FM.

Kokyband zahrají v Dundee

Kladno - Kladenská hudební skupina Kokyband zahraje fanouškům v pátek od 20.30 hodin v music clubu Dundee Jam. Jejich příznivci se mohou těšit na blues rockový večer.

Žilinská hasičská zábava se koná v sále penzionu

Žilina - Velikonoční hasičskou zábavu uspořádá Sbor dobrovolných hasičů Žilina, a to v sobotu od 20 hodin na sále Penzionu a restaurace Žilina u Kladna. K tanci a poslechu všem zúčastněným zahraje skupina Černý brejle.

Jarmark v Malých Kyšicích

Malé Kyšice - Velikonoční jarmark se bude poprvé konat také v Malých Kyšicích. V sobotu bude u restaurace U Kozla připraveno několik stánků, ve kterých si návštěvníci od 12 hodin budou moci zakoupit ručně vyrobené produkty. Nabízet své výtvory budou také děti z domova Slunce. Malí návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet si malování na obličej, malování vajíček, zdobení perníčků, pletení pomlázky, skákací hrad, lukostřelbu. V rámci jarmarku se bude konat dobročinná sbírka pro handicapované děti z domova Slunce.

Slánský Kvíček bude hostit soutěž o nejlepší nádivku

Slaný - Ve slánském Kvíčku se v sobotu 15. dubna se uskuteční třetí ročník soutěže O nejlepší velikonoční nádivku. Přijímány budou vzorky o maximální váze 15 dekagramů od 17 do 19 hodin, které následně posoudí odborná komise. Soutěž začíná v 19 hodin. Kdo se zařadí mezi vítěze předešlých ročníků Milana Sailera, Karla Marka a Fany Lukackovou, se dozvědí příchozí ještě týž večer. Chybět nebudou ani hodnotné ceny pro vítěze.