Již páteční den ukázal, že by mohla být překročena dvoutisícovka návštěvníků, když na SPS, NVÚ, Wohnout, Visací zámek a další kapely dorazilo téměř sedmnáct set lidí. Také v sobotu se na pódiu objevily punkové stálice jako pražské The Fialky, příbramští E!E nebo skapunkoví Vision Days.

Večer gradoval a před dvěma tisícovkami diváků vystoupila největší hvězda sobotního dne, crossoverová legenda Krucipüsk. Pořádnou dávku veselého rock´n´rollu předvedla partička Doktor P. P., poté už přišlo na řadu domácí Totální nasazení, v jejichž skvělém vystoupení nechyběly ani sborové chorály především u jejich největší hitovky Černobílý svět.

Během vystoupení byl předán šek pro nemocného Štěpánka. Vybralo se úžasných 42 605 korun. Jubilejní dvacátý ročník zakončili pražští Covers for Lovers. „Moc si vážíme všech, kteří dorazili a že jsme překonali nejen krásné loňské číslo, ale i magickou dvoutisícovku nové éry našeho festivalu. Věříme, že se akce návštěvníkům líbila a že se dobře bavili. Pokud něco nebylo v pořádku, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom to pro příští 21. ročník zlepšili,“ sdělili své dojmy pořadatelé.