Hlavním záměrem koncertního turné, které je pořádáno pro podporu Nadačního fondu Femina, je získání finančních prostředků na nákup prsních implantátů pro operace onkologicky léčených žen.

Pacientkám, které čekají na termín své operace až tři roky, všichni zúčastnění dopomohou ke zkrácení čekacích lhůt na tento zákrok. Záštitu nad kladenským koncertem převzal zpěvák Michal David, který zde zároveň vystoupí a je současně i patronem celého turné.

Michal David vystoupí se svými hudebními kolegy i na závěrečném podzimním koncertě, který budou zároveň moci sledovat i televizní diváci.

Přispět dobré věci můžete i vy a současně se skvěle pobavit při vůbec prvním veřejném vystoupení, kdy zazpívají výhradně muži ženám.

A bude z čeho vybírat. Vystoupí: Michal David, Josef Vojtek, Viktor Dyk, Bohuš Matuš, Vlasta Horvát, Martin Pošta, Marian Vojtko, Lukáš Písařík, Michael Hejč, Jan Čechovský.

Moderátorkami večera budou naopak výhradně ženy, a to Ivana Jirešová a Jovanka Vojtková. Mediálním partnerem je kromě dalších spolupracovníků Kladenský deník.

Vstupenky na koncert, jehož výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Femina, lze zakoupit v pokladně Městského divadla Kladno či rezervovat přímona webových stránkách: rezervace.divadlokladno.cz/rssdk/anonym.php.

Vstupenky na koncert můžete také vyhrát. Sledujte denně až do středy 30.březnatištěné vydání Kladenského deníku.