,,S pořádáním koncertů jsem začal někdy před čtyřmi lety, ještě když existoval Klub 19. Postupně jsem vystřídal snad všechna místa v Kladně, kde je lze uspořádat. Přesné číslo kolik jsem jich pořádal opravdu nevím. Jde o několik desítek akcí,“ vysvětlil Raego. Dodal také, že do budoucna nevylučuje ani pořádání akcí v Praze.

Jeho posledním úlovkem, který se v Kladně představí již tuto sobotu, je legendární pražská kapela PSH. Ta vznikla již v polovině devadesátých let a jejím zakládajícím členem je rapper Orion (v roce 2005 oceněn Akademií populární hudby), který společně s Wladimirem 518 a DJ Richardem vydali svou debutovou desku v roce 2001. V roce 2003 došlo k jediné změně ve skupině, kdy Richarda za gramofony vystřídal DJ Mike Trafik. V roce 2006 vyšla druhá deska skupiny Rap N Roll. Všichni členové kapely mají nekonečný výčet skladeb, na nichž hostují u jiných interpretů a samozřejmě se věnují i sólovým projektům. Orion vydal tři vlastní cédéčka a Wladimir jedno.

Kladenský Kulturní dům na Sítné otevře v sobotu své brány kolem osmé hodiny večer. ,,Pro pobavení jsme připravili i různé znalostní soutěže o věcné ceny. Následovat by měla exhibice na kolech BMX a módní přehlídka,“ prozradil Raego bližší informace k začátku celého programu. Následovat bude vystoupení zpěváka Paula Rydera a taneční soutěž o ceny v hodnotě 20 000 korun. ,,To bude velice prestižní záležitost. Do soutěžě se přihlásí kolem padesáti lidí a sám jsem zvědav, jak to dopadne,“ dodal promotér. Zlatým hřebem sobotního večera bude vystoupení PSH, které začne kolem půlnoci.

,,Celkově mi s koncertem pomáhá asi sedm nejbližších lidí a pracujeme na něm již čtyři měsíce. S kapelou při jednáních nebyly sebemenší problémy, tak doufám, že všechno dobře dopadne,“ přeje si Raego.