Představení se odehraje v Dvořákových sadech v parku vedle divadla.

Komedie Sen noci svatojánské vypráví o čarovné noci, která svede dohromady svět lidí a elfů. Athénský král Théseus a krásná Hippolyta, král elfů Oberon s královnou Titánií, všudypřítomný Puk, skupinka řemeslníků zkoušející komedii o osudové lásce a čtveřice milenců, kteří ji právě prožívají. Tak začíná hra o lásce a jejích bláznivých proměnách, která si nachází své vděčné diváky napříč staletími… V inscenaci bude účinkovat téměř celé osazenstvo souborů Městského divadla Kladno a Divadla Lampion.

Dochází tak k unikátnímu propojení obou divadelních souborů, z nichž každý je vyhraněný svou poetikou. Představení bude jedinečné i prostorem, ve kterém se bude hrát.

„V letních měsících se mohou diváci těšit na krásné a inspirativní prostředí Dvořákových sadů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti Městského divadla Kladno. V zimních měsících, stejně jako v případě nepříznivého počasí, se představení přesune na jeviště Městského divadla Kladno. Inscenaci Sen noci svatojánské uvedeme v překladu Martina Hilského, režie se ujme Martin Vokoun, umělecký šéf Městského divadla Kladno,“ řekla Linda Luptáková z obchodního oddělení Městského divadla Kladno.