Nejen Zahřívací kolo Warm Up, což jsou koncerty konající se ve slánských restauracích až do 20. listopadu, ale stejně tak program pro školáky, které přichystal JazzClub, jsou komplexní kulturní nabídkou pro všechny generace.

Díky tomu například více než tři stovky školáků ze druhého stupně základních škol zhlédly v uplynulých dnech hudební pořad připravený JazzClubem Slaný. Účinkovali žáci Základní umělecké školy Slaný.

„Příchozím se dostaly cenné informace o jazzovém zpěvu a pěveckých hvězdách jakými byli například Frank Sinatra, Louis Armstrong a další. Přednášku dále doplnil Saxtet pod vedením učitele Rudolfa Hyšky ve složení Karolína Jeřábková a Hana Boudová – altsaxofon, Nikola Korytová a Adam Koláček – tenorsaxofon, Martin Divíšek – barytonsaxofon, na klavír pak Lukáš Mašek. Zazněly skladby od George Gerschwina, Scotta Joplina a Bobbyho Hebba," vylíčila Jana Pospíšilová ze slánského JazzClubu.

V pořadu dále vystoupili i Áňa Mikulcová, Jana Mullerová a David Šarboch, žáci Jaroslava Dobnera. „Žáci škol ze Slánska při představení skvěle spolupracovali. I to je důvod, proč se těšíme na další setkání opět za rok" uzavřela Jana Pospíšilová.