Právě nastal čas nominací. Posílejte až do pátku 14. února prostřednictví e-mailu robert.bozovsky@denik.cz nebo formou SMS na číslo 602 148 496 tipy na své favority 
v kategoriích: skupina, zpěvák, zpěvačka a kulturní počin loňského roku. Následovat bude hlasování čtenářů Kladenského deníku prostřednictvím internetu a tištěných kuponů v novinách.

Samostatnou kapitolou pak je zařazení další hudební osobnosti do pomyslné Síně slávy. Rozhodne o ní redakce Kladenského deníku, ale ani v tomto případě se tipům čtenářů nebráníme. Nominovaný se zařadí po bok dosud oceněných Josefa Fouska, Mikiho Ryvoly, Bóry Kříže a Karola Hevessyho.

Nominace zpěváků, zpěvaček, skupin a také kulturních počinů posílejte do 14. února

Jediným kritériem pro nominování soutěžících do hudební ankety Otík 2013 je jejich bydliště. Všichni sólisté ho musí mít na Kladensku nebo Slánsku, všechny kapely pak odtud musí mít alespoň dva členy.

Nehledáme hvězdy známé z televizních pořadů. Dejte šanci třeba i začínajícím skupinám nebo interpretům. Nominaci soutěžících doplňte, pokud je to možné, kontaktním údajem na přihlášenou osobu či skupinu, abychom se s dotyčným mohli spojit.

Z loňského třetího ročníku budou obhajovat prvenství kapela Gladly S.W., její zpěvák Milan Procházka, oblíbená slánská písničkářka Simona Klímová a jako počin country festival Valdecký háj v Braškově.