Koncert Nanyho Hudáka
Kladno – Music Club Dundee Jam v sobotu od 20:30 hostí koncert slovenského interpreta Nanyho Hudáka. Písničkář z Prievidze přijede se svým novým albem do Kladna v rámci sólové koncertní jízdy vlakem po Československu.

Ve Slaném se utkají o to, kdo má nejlepší nádivku
Slaný – Ve slánské sokolovně Kvíček se v sobotu od 19 hodin uskuteční třetí ročník soutěže o nejlepší velikonoční nádivku. Kdo uspěje před odbornou komisí a zařadí se tak mezi vítěze předešlých ročníků Milana Sailera, Karla Marka a Fany Lukackovou?

Turisté si vyjdou do křivoklátských lesů
Stochov – Klub českých turistů ve Stochově pořádá v sobotu již 43. ročník turistického pochodu a cyklojízdy Ze Stochova do křivoklátských lesů. Na trasy se mohou zúčastnění vydat od sedmi hodin od stochovského kina, přičemž si mohou zvolit jednu z pěti různě dlouhých tras.

Karbaníky čeká Národní mistrovství v Lóře
Kladno – Vrchol karbanické sezony čeká v sobotu milovníky karetní hry Lóra. V kladenském kulturním domě se totiž ve 13 hodin rozehraje jubilejní 35. ročník Národního mistrovství v Lóře! Nejlepší hráč bude navíc uveden do prestižního Řádu rytířů Lóry.

Velvary pořádají další Vajíčkobraní a noční pochod na Prahu
Velvary – Největší zemské vajíčkové slavnosti a poctivé řemeslné velikonoční trhy se konají v neděli od 9 do 16 hodin ve Velvarech. V rámci Vajíčkobraní se veřejnost může těšit na dobovou pouť, výstavu kraslic na špejcharu, vaječné dobroty včetně velvarských omelet, odpolední vystoupení dětí ze ZUŠ a MŠ Velvary a představení pouličního Petrpaslíkova divadla. V závěru Vajíčkobraní pak vyrazí na Prahu noční pochodse sbírkou vajec pro Karlův most, díky kterému opět oživne dávná legenda o Velvarech.