Soutěž vstoupila do svého sedmého ročníku. Těší se nebývalé pozornosti a láme rekordy v návštěvnosti internetových stránek Kladenského deníku.¨

Pro nejlepší miminka máme připraveny cenu od sponzora – firmy Pompo. Vítěz získá hodnotné vibrační lehátko. Druhá v pořadí plyšového zajíčka a plyšové chrastítko, třetí pak leporelo Jedeme na venkov se skládací dráhou .

close Reklama. zoom_in

Kladenský deník vám nabízí tucet vítězů měsíčních kol, tucet finalistů soutěže Miminko roku 2015.

Od pondělí 25. ledna (od 12 hodin) do pondělí 22. února (do 12 hodin) máte možnost hlasovat na internetových stránkách Kladenského deníku www.kladensky.denik.cz o Miminko roku 2015. Nezapomeňte, že z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut.

V uvedených dnech jsou v tištěném vydání Kladenského deníku zveřejněny kupony, jejichž prostřednictvím je možné také hlasovat.

Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do čtvrtka 25. února do 12 hodin.

Konečný výsledek bude tvořen součtem pořadí (!) dosaženého zvlášť v internetové anketě a zvlášť na doručených kuponech. V případě shodného celkového pořadí rozhodne o konečném umístění vyšší počet tištěných kuponů.

Prvenství na internetu bez dostatečné podpory hlasů z kuponů nemusí znamenat vítězství. A naopak. Miminko, které získá prvenství prostřednictvím internetu, bude mít bez dostatečného počtu hlasů na tištěných kuponech menší šanci na vítězství.