Kladenský deník představuje vítěze jednotlivých lednových týdenních kol hlasování čtenářů, miminka narozená v kladenské a slánské porodnici.

Od pátku 3. února do pátku 10. února do 12 hodin mají čtenáři možnost hlasovat na internetových stránkách Kladenského deníku o Miminko ledna 2012. Ve dnech 4. až 11. února jsou pak v tištěném vydání Kladenského deníku zveřejněny kupony, jejichž prostřednictvím je možné také hlasovat. Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do pondělí 13. února do 12 hodin.

Konečný výsledek bude tvořen součtem pořadí (!) dosaženého zvlášť v internetové anketě a zvlášť na doručených kuponech.

Pořadí:

Čtenáři internetové i tištěné verze Kladenského deníku v minulých dnech svými hlasy rozhodovali o miminku měsíce ledna. Vybírali z vítězných miminek jednotlivých týdenních kol, které se narodily v kladenské nebo slánské porodnici. Do ankety se v internetové části hlasování zapojilo 3634 čtenářů, do redakce bylo zasláno 55 tištěných kupónů. O konečném pořadí rozhodl součet umístění dosažených na kuponech a internetu. V případě shodného součtu je lepší umístění dáno vyšším počtem zaslaných tištěných kuponů. Za jménem a bydlištěm miminka je v prvním sloupci uvedeno pořadí na internetu, ve druhém na tištěných kuponech a ve třetím součet pořadí.

1. Vanessa Vacková, Kladno 1+1=2
2. Štepán Matthew Prager, Kladno 2+2=4
3. Jakub Tovara, Kladno 3+3,5=6,5
4. Ondřej Sýba, Kladno 4+3,5=7,5

VANESSA VACKOVÁ z Kladna bude reprezentovat měsíc leden ve finále soutěže Miminko roku 2012.