Miminka narozená 11.11.2011 dala svým tatínkům možnost přihlásit se do soutěže Deníku. Maminky si pivo neužijí.Většinou ho nepijí a stejně kojí, tak si alkohol dají nejdříve za několik měsíců.

S oslavou čekali na výhru

Manželé Černí se seznámili v Žilině, kde dodnes společně žijí. Jméno svému synovi vymyslel tatínek s dědečkem. Tomáš je první potomek a rodiče na něj dlouho čekali. Vánoce s malým Tomáškem budou slavit doma, pod stromečkem se objeví třeba barevný kolotoč. „U příbuzných mělo úspěch, že se narodil 11.11., se zapíjením jsme čekali na výhru,” uvedli rodiče.

Tomáš je prý nejhodnější, když je u něj babička a funguje na něj také houpání. „Tatínek ho někdy houpe, až se bojím, že z něj vytřese duši,“dodala maminka Simona.

Speciální data mají v rodině

Štěpaníkovi z Hostivice vůbec neplánovali, že by se miminko mohlo narodit v tak speciální datum. „Dělali jsme si z toho srandu: 8.8. má narozeniny maminka, 9.9. svátek maminka a 10.10. děda narozeniny,” řekla maminka Daniela.

Termín porodu měl být původně dřív, ale pak si Alice počkala na kombinaci, která jim v rodině chyběla. Navíc čas jejího narození je 1:23 hodin.
Oslavy už nějaké byly, ale kamarádi se na pivo těší. „Slavili jsme vydatně, slivovicí i pivem. Kamarádi se na pivo těší, čeká nás Silvestr na horách s hromadou kamarádů a piva,” popsali Štěpaníkovi.

Jejich dceru Alici zatím potěší nejvíce jakákoliv hračka, která dělá rámus. Chrastítka mají úspěch.

Rozdělí se s kamarády

Pro rodinu Vohradských je Kuba také první miminko. „Jedenáctého jsme si začali přát, až když se blížil termín,” sdělila maminka Anna.
Vánoce stráví všichni společně doma ve Pcherách, pod stromečkem by se Jakubovi hodily oblečky a chrastítka.

Jakub dělá mamince radost a krásně spí. Líbí se mu venku v kočárku a rád se koupe. Nejvíc se mu však zamlouvá, když ho maminka chová na ruce.
Příbuzní měli radost, že se nejmladší z rodu narodil 11. listopadu. A v rodině mají ve stejný den narozenou i tetu.

„Z výhry dáme něco kamarádům, kteří nám o soutěži řekli,” uzavřeli rodiče.