Vážení čtenáři, od března jste mohli pravidelně prostřednictvím internetových stránek Kladenského deníku www.kladensky.denik.cz každý týden hlasovat pro miminka narozená v kladenské a slánské porodnici. Vítězové jednotlivých týdenních kol pak postoupili do hlasování o miminko měsíce. Tímto způsobem jste vybrali devět novorozenců, kteří jako vítězové měsíčních kol postoupili do finálového hlasování o miminko roku 2009.

Zvláštními byly dva měsíce. Červenec, kdy se z technických důvodů staly vítězi měsíce dvě děti, a prosinec, kdy byl vyhlášen zákaz návštěv v nemocnicích, tudíž možnost zařadit miminka do hlasování měla redakce velmi omezenou. Proto jsme se rozhodli dvě týdenní prosincová miminka přiřadit až do společného prosincového a lednového hlasování o miminko měsíce.

Od pondělí 25. ledna (od 6 hodin ráno) do pátku 5. února (do 12 hodin) jste měli možnost hlasovat na internetových stránkách Kladenského deníku o miminko roku 2009. Z jedné IP adresybylo možné poslat hlas jen jednou za 60 minut. V uvedených dnech byl zároveň v tištěném vydání zveřejněn kupon, jehož prostřednictvímje možné rovněž hlasovat. Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do 11. února do 12 hodin.

Konečný výsledek pak bude tvořen součtem hlasů získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů. (red)

O co se soutěží: Kromě historicky prvního uděleného titulu Miminko roku získají tři nejúspěšnější miminka i ceny v celkové hodnotě 4500 korun. Věnoval je partner soutěže – velkoobchod s hračkami – Pompo.