Vážení čtenáři, po celý loňský rok jste mohli pravidelně prostřednictvím internetových stránek Kladenského deníku www.kladensky.denik.cz každý týden hlasovat pro miminka narozená v kladenské a slánské porodnici. Vítězové jednotlivých týdenních kol pak postoupili do hlasování o miminko měsíce. Tímto způsobem jste vybrali dvanáct novorozenců, kteří jako vítězové měsíčních kol postoupili do finálového hlasování o miminko roku 2010.

Vzhledem k tomu, že byl v prosinci roku 2009 vyhlášen zákaz návštěv v nemocnicích, a tudíž možnost zařadit miminka do hlasování měla redakce velmi omezenou., rozhodli jsme se tato prosincová miminka přiřadit až do společného prosincového a lednového hlasování o miminko měsíce.

Od soboty 22. ledna ledna (od 12 hodin) do soboty 5. února (do 12 hodin) měli čtenáři možnost hlasovat na internetových stránkách Kladenského deníku o miminko roku 2010.

V uvedených dnech byly zároveň v tištěném vydání Kladenského deníku zveřejněny kupony, jejichž prostřednictvím bylo možné rovněž hlasovat. Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do čtvrtka 10. února do 12 hodin. Konečný výsledek pak bude tvořen součtem pořadí (!) získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů. V případě shodného součtu pořadí o lepším umístění rozhodne vyšší počet doručených tištěných kuponů.

Diskuze u článku byla zrušena vzhledem k velkému množství příspěvkůporušujících její pravidla.