POZOR! Pro čtenáře internetové verze Kladenského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Miminko týdne znovu otiskneme v Kladenském deníku. Hlasovat můžete tentokrát vzhledem ke státnímu svátku pouze do čtvrtka do 16 hodin. Na konci měsíce sestavíme ze čtyř miminek pořadí, z něhož vzejde miminko měsíce. Na konci roku vám představíme všechna miminka měsíce, ze kterých budete moci znovu hlasováním vybrat miminko roku. !!! Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách. !!!

Vážení rodiče, díky vstřícnosti kladenské a slánské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotografie nejmladších občánků Kladenska. Každý týden náš fotograf chodí do porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotografii (portrét) na mail: kladensky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Kladenského deníku nebo na kladensky.denik.cz/miminka.

Čtenáři internetové verze Kladenského deníku (www.kladensky.denik.cz) mají možnost hlasovat o nejsympatičtějšího novorozence, který spatřil světlo světa předchozí týden v kladenské nebo slánské porodnici. Do ankety se jich zapojilo celkem 380 a svými hlasy rozhodli o pořadí na prvních třech místech takto:
1. Tadeáš Balík, Kladno ⋌139
2. Eliška Galbavá, Pletený Újezd ⋌103
3. Ella Michálková, Velká Dobrá ⋌33

Miminka si také můžete prohlédnout ve speciální příloze Kladenského deníku MOJE RODINA, kterou naleznete v sobotním vydání Kladenského deníku.