Vážení rodiče, díky vstřícnosti kladenské a slánské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotografie nejmladších občánků Kladenska. Každý týden náš fotograf chodí do porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotografii spolu s dalšími údaji (jméno a příjmení miminka, bydliště, datum narození, váha, výška, celá jména rodičů a porodnice) na e-mail: jan.brabec@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Kladenského deníku, Kladenského týdne nebo na www.kladensky.denik.cz/miminka.

Pro čtenáře internetové verze Kladenského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do soboty 28. prosince 2019 do 12 hodin. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách!

Ilustrační foto
HLASUJTE: Která obec na Kladensku má nejkrásnější vánoční strom?
Hana Pišná se třemi ze svých čtyř dětí. Výrobci trdelníků manželé Novotní věnovali rodině jejich vyhlášenou sladkost. Paní Hana jedla prý trdelník poprvé. Rodina navštívila i redakci Deníku. Zde si pochutnali na donutech z pekáren La Lorraine
Díky andělovi strážnému oslaví Hana s dětmi i letošní Vánoce